Şartlar & Koşullar

Şartlar & Koşullar

Eğitim Kırtasiye- Web Sitesi Kullanım Sartları

Bu web sitesine girmeden veya kullanmadan önce bu şartları özenle okuyun.

Bu siteye girmeden veya kullanmadan önce, bu şartları onayladığınız ve kabul ettiğiniz kabul edilir.

    0. Ön Koşullar

    1. Mülkiyet Hakları/ Telif Hakki Kuralları

    2. Kullanıcı Davranışları - Genel

    3. Site Üzerinde veya Üzerinden Diğer İletişimler

    4. Ürün ve Servis Bilgileri - Kısıtlamalar.

    5. Bağlantılar ve Üçüncü Şahıs İçeriği

    6. Sorumlulukların Reddi

    7. Sorumluluk Sınırlaması

    8. Genel

    9. Uluslararası Kullanım

 

Ön Koşullar

 

Bu şartlar sadece bu web sitesine olan erişiminiz ve onu kullanımınıza ve bu site üzerinden elde edilen servis ve bilgilere özgü olup, Eğitim Kırtasiyeveya şubeleri veya yan kuruluşları ile önceden imzalamış olduğunuz diğer anlaşmalarda bulunan şartları ve koşulları değiştirmez.

 

Bu, "Toptannet.net" Web Sitesi (Akevler Mah. 1062. Sk, No:5 D:2 Esen yurt, İstanbul adresinde yerleşik Eğitim Kırtasiye("EK") tarafından sağlanmaktadır. Başka bir EK departmanı veya kurumunun sitesini ziyaret ettiğinizde, bu EK kurulusunun Kullanım Şartlarına tabi olacağınızı unutmayın. Bu şartlar işbu belgede belirtilenlerden farklı olabilir.

 

Bu şartlar, EK uygun gördüğü takdirde zaman zaman değiştirilebilir ve geçerli biçimiyle bu sitede yayınlanabilirler; en geçerli değişikliklerden haberdar olmak için siteyi belli aralıklarda kontrol etmek sizin sorumluluğunuz altındadır. Yayınlanan bu değişikliklerden sonra Siteyi kullanmaya devam etmeniz, yeni şartları kabul ettiğiniz seklinde yorumlanacaktır. Bu veya gelecekteki herhangi bir şarta bağlı kalmayı kabul etmiyorsanız, bu siteyi kullanmayın veya siteden herhangi bir bilgi yüklemeyin ve bir an önce siteden çıkın.

 

EK, istediği zaman Sitenin, özelliklerin bulunabilirliği de dâhil olmak üzere herhangi bir kısmını sonlandırabilir, değiştirebilir, askıya alabilir veya Kesintiye uğratabilir. EK, bu Sitedeki, üçüncü kişilerinki de dâhil olma üzere, içeriği çıkarabilir, değişiklik yapabilir veya değiştirebilir. EK, önceden bildirmeksizin ve herhangi bir sorumluluk almadan, belli özellik ve servisler üzerinde sınırlamalar yapabilir veya Sitenin belli kısımlarına veya tümüne olan erişiminizi sınırlandırabilir. EK, uygun gördüğü takdirde istediği zaman Siteyi kullanmanıza son verebilir.

 

1. Mülkiyet Hakları/ Telif Hakki Kuralları

 

Telif Hakları. Bu Sitede yer alan, dâhil olmak ve bunlarla sınırlı olmamak üzere; tasarım, metin, yazılım, teknik çizimler, konfigürasyonlar, grafikler, diğer dosyalar ve seçim ve düzenlemeleri ("İçerik") gibi tüm içerik, ya Eğitim Kırtasiye-- tarafından telif hakları alınmıştır; ya sitede adı geçen özel/tüzel kişi/kurumlar tarafından telif hakları alınmıştır ya da Eğitim Kırtasiyeve/veya yan kuruluşları veya lisan s